Translate

sobota, 30 września 2017

Wyjazd

Teraz to już sama nie wiem kiedy będzie dane mi tu coś opublikować . Dzisiaj muszę zabrać Skutera, bo nie należy do "majątku" po zmarłym. Będziemy sobie mieszkać tu gdzie pracuję. Na pewno nie będzie z tego powodu zadowolony, ale na pewno będzie miał swojego człowieka, który nakarmi odpowiednio, przytuli i pogłaska. Jedziemy bez odpowiedniego zabezpieczenia psiego, bo dopiero co zamówiłam i czort wie kiedy kurier dowiezie. Pełna prowizorka ale mam nadzieję, że obydwoje ze Skuterem damy radę. Musimy po prostu. Pakuję z domu wszystko co mi do łba przyjdzie, łącznie z garnkami do gotowania, bo przecież tam w tej mojej prowizorce nie mam nic.
Najgorsza będzie ta wizyta na wsi i spotkanie z tymi, którzy nam ten los zgotowali. Zapowiadam sobie, że mam się nie odzywać. Ale kto wie jak zareaguję, kiedy będę prowokowana. Za dużo już we mnie emocji na dzisiaj. Ale postanowiłam, że w razie jakiejś draki, ponownie będę prosiła policję o pomoc tak jak tydzień temu.Tu Skuter na zdjęciu z Kaktusem, kilka dni przed  śmiercią Kaktusa.
Jedyny pozytyw jaki w tej chwili mogę odnotować, to znalezienie dobrego domu dla ZJawy.  Ona tego zamknięcia by na pewno nie przeżyła.

a tu ZJawa w nowym domu, na swoim kocyku, który zabrała ze sobą


8 komentarzy:

 1. wszystko się ułoży, byle byś nie musiała stykać się z tymi ludźmi(?).

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia Krysiu, strasznie mi Was zal :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Wierzę, że los się odwróci i będzie dobrze. Trzymajcie się 😙

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy Pani będzie tam jechać, proszę zawsze zabrać ze sobą siostrzeńców.
  I dla bezpieczeństwa i jako świadków.

  OdpowiedzUsuń
 5. A ZJawa,teraz Soria, ma wspaniały dom i towarzystwo. Proszę się o nią nie martwić. Kochamy ją i ona nas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Jacku, właśnie ogromnie się cieszę że Zjawa (dla mnie na zawsze będzie ZJawa) trafiła do Państwa. Wiem że dostanie wszystko co najlepsze i na co zasługuje bo jest najcudowniejszym psem na świecie.

   Usuń
 6. Panie Jacku proszę nie mnieniać imienia Zjawie:)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za późno. Jakiś czas dostawałam zdjęcia ZJawy od nowego opiekuna, ale od pewnego momentu nie mam żadnych wieści. Ale za to zaprzyjaźniłam się z opiekunami Skutera

   Usuń